BURSA – Türkiye Firmaları Tel: 0(546) 940 21 75 https://firsat.name.tr Türkiye Firmaları Burada Thu, 01 Apr 2021 20:08:22 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.0.11 Zemin Cilalama Hizmetleri https://firsat.name.tr/firmalar/zemin-cilalama-hizmetleri-2/ Sun, 20 Dec 2020 18:15:26 +0000 https://firsat.name.tr/firmalar/zemin-cilalama-hizmetleri-hizmetleri/

Zemin Cilalama Hizmetleri Hizmetleri

Zemin Cilalama İşlemi İlk Olarak Zeminin Temizliğinde Toz ve Kirden Arındırılıp İyi Bir Şekilde Kurutularak Yapılması Gerekmektedir.
Bu İşlem de Mutlaka Profesyonel Makineler ile Zemine Zarar Vermeyecek, Suda Çözünen Bazı Kimyasallar Kullanılır. Daha Sonra Zeminin Türüne Göre (Granit, Mermer, Karo, Doğal Taş ) Cila Uygulamaları Yapılmaktadır.
Farklı Çeşitlerde Duruma Göre Parlatma İşlemi Yapılabilir. Parlatma İşlemi Sonrasın Da, Temizlik Zeminin Türüne Göre (Granit, Mermer, Karo, Doğal Taş) Özel Kimyasalla ve Yapısına Uygun Yapılmayan Cila Çabuk Matlaşmaya Başlar.
Bu Cilalama Hizmeti Sonrasında Mutlaka Temizlik Yapan Personel Bilgilendirmelidir.

İstanbul Zemin Cilalama Hizmetleri

En Çok Kullanılan Binaların Girişinde ve Belli İnsan Trafiğinin Çok Olduğu Alanların Giriş Bölümlerinde de Paspas Kullanılmalıdır.
Granit, Mermer, PVC, Epoksi, Çini, Mozaik, Doğal Taşlar Her Tür Yüzeyde Temizlik ve Cila Uygun Teçhizat, Makine ve Ekipmanları ile Dünya Standartlarında Yapılmaktadır.
Zemin Restorasyon Olarak Cilada Parlaklık Kadar Dayanıklılığı Da Önem Çok Önem Veriyoruz. Cila Sonrası Temizlik Sıradan Kullanılan Kimyasal ile Cilayı Bozmamak Çok Önemlidir.
Zemin Restorasyon Olarak Bizden Bu Konu ile Alakalı Da Destek ve Bilgi Alabilirsiniz.
Mermer, Granit, Traverten ve Doğal taş Yüzeyinin Reçine Elmas Ped Grupları ile Işığı Yansıtacak Kadar Mükemmel Pürüzsüz Hale Ulaştırılmasına Cilalama – Parlatma Denir.
Bu İşlemden Sonra Taşın Yüzeyi Tam Bir Ayna Parlaklığındadır.

Danışma Hattı:  0546940 2175

]]>
Zemin Parlatma Hizmetleri https://firsat.name.tr/firmalar/zemin-parlatma-hizmetleri-2/ Sun, 20 Dec 2020 18:15:26 +0000 https://firsat.name.tr/firmalar/zemin-parlatma-hizmetleri-hizmetleri/

Zemin Parlatma Hizmetleri Hizmetleri

Parlatma Hizmetleri İçeriği Olarak Mermer Parlatma, Granit Parlatma, Karo, Traverten ve Tüm Doğal Taşlar İçin Temizleme, Parlatma, Cilalama, Leke Giderme. Zemin Restorasyon Olarak Zemin Koruma İşlerinde En Kaliteli Hizmeti Vermek İçin Yetiştirilmiş Personel, Teknik Donanım ve Özverili Çalışmaya Sahibiz.

İstanbul Zemin Parlatma Hizmetleri

Firmamızın Eğitimli ve Deneyimli Ekibi ve Son Teknoloji Makineler ile Parlatma Hizmetleri İçin Bu Sektörde İlk ve En İyi Hizmet Veren Firmalarından Biriyiz İstanbul Da Bir Çok Önemli Projede Mermer Parlatma, Granit Temizleme, Doğal Taş Silim İşlerini Başarı ile Teslim Etmiştir. Firmamız Da Her Çeşit : *Konut ve İş Yerleri ; Apartman, Daire, Villa, Müstakil Ev, Ofis, Dükkan.
Kurumsal Alanlar; Otel, Bankalar, Avım, Hastane, Düğün Salonları, Konferans Merkezleri, Kamusal Bina, Holding, Fabrika Binaları, Showroom İçin Mermer, Granit ve Diğer Zeminler İçin Silim Uygulaması Yapılmaktadır.

Danışma Hattı:  0546940 2175

]]>
Zemin Temizleme Hizmetleri https://firsat.name.tr/firmalar/zemin-temizleme-hizmetleri-2/ Sun, 20 Dec 2020 18:15:26 +0000 https://firsat.name.tr/firmalar/zemin-temizleme-hizmetleri-hizmetleri/

Zemin Temizleme Hizmetleri Hizmetleri

Parlatma Hizmeti : Zamanla ve Dış Etkenlerden Dolayı Veya Zorlu Kullanım Koşulları Sebebi ile Yıpranan, Çizilen, Eskiyen, Rengi Solan Pul Pul Dökülen ve Cilası Bozulan Tüm Doğal Taşların Silim İşlemi Özel Makinelerimiz ile Silinerek Cila Kalitesine Getirilmesi Bizim İşimizdir.
Kullandığımız Tüm Makine ve Donanımlar Bu Sektörün En İyi Firmalarından Olup, Kaliteli İşçilik ile Birleştiğinde, Düşük Maliyet ile Harika Sonuçlar Çıkarmaktayız.
Parlatma Hizmetleri İçeriği Olarak Mermer Parlatma, Granit Parlatma, Karo, Traverten ve Tüm Doğal Taşlar İçin Temizleme, Parlatma, Cilalama, Leke Giderme.

İstanbul Zemin Temizleme Hizmetleri

Kullandığımız Tüm Makine ve Teçhizatlar Bu Sektörün Büyük, Bilindik Firmalarından Olup, Kaliteli İşçilik ile Birleştiğinde, Düşük Maliyet ile Harika Sonuçlar Çıkarmaktayız.
Tüm Verdiğimiz İşlemleri, Profesyonel Olan Ekibimizle Sizler İçin Çalışarak, Daha Güzel ve Yeni Görünümlü Zeminler Oluşturmaktayız.
Firmamızın Eğitimli ve Deneyimli Ekibi ve Son Teknoloji Makineler ile Parlatma Hizmetleri İçin Bu Sektörde İlk ve En İyi Hizmet Veren Firmalarından Biriyiz. .
İstanbul Da Bir Çok Önemli Projede Mermer Parlatma, Granit Temizleme, Doğal Taş Silim İşlerini Başarı ile Teslim Etmiştir

Danışma Hattı:  0546940 2175

]]>
Üç Boyutlu Zemin Hizmetleri https://firsat.name.tr/firmalar/uc-boyutlu-zemin-hizmetleri/ Sun, 20 Dec 2020 18:15:25 +0000 https://firsat.name.tr/firmalar/uc-boyutlu-zemin-hizmetleri/

Üç Boyutlu Zemin Hizmetleri

Üç Boyutlu Zemin Uygulaması Kullanıcıların Beğendiği, Seçtiği Veya Tasarladığı Görsellerin, Zeminine Montajlaması ve Özel Koruyucu Bir Reçine Tabaka ile Kaplanmasıdır.
Beton Silimi ve Parlatma İşlemi Kesinlikle Bir Yüzey Kaplama Yöntemi Değildir. Beton Zemine Çevreye Zararlı Hiçbir Kimyasal Uygulanmaz. Bu Yüzden Tamamen Çevre Dostu, Çok Uzun Ömürlü ve Ekonomik Zeminler Elde Edilebilir.
Zemininize Uyguladığınız Beton, Her Ne Kadar Düzgün Dökülürse Dökülsün, Pütürlü Bir Yüzeye Sahip Olacaktır. Pütürlü Bu Yüzey, Üzerine Yapılacak Uygulamalar İçin Engel Teşkil Eder. Sorunun Bu Noktasında Uygulanacak En Düşük Maliyetli ve En Kaliteli Çözüm İse Beton Silimi İşlemidir.
Mekânlarımızın En Önemli Unsurlarından Biri Olan Zemin Kaplamaları Gelişen Teknoloji ve İhtiyaçlara Göre Çeşitlilik Göstermektedir.

İstanbul Üç Boyutlu Zemin

Temel Zemin Malzemeleri Olarak Bildiğimiz Ahşap, Halı, Taş Gibi Malzemeler Kendi İçinde Avantaj ve Dezavantajlara Sahiptir. Bazı Dezavantajların Getirdiği Kısıtlamalar Zemin Malzemelerinin Tercihini Zorlaştırmaktadır.
Tüm Bu Beklentileri ve Özellikleri Sağlayan 3D Zemin Hayatımıza Farlılık Katmak İçin Geliştirilmiştir. 3D Zemin Görsellerin Dekoratif Bir Şekilde Zemine Uygulanabilmesi Olarak Tanımlanır.
Ayrıca Zemin Malzemelerinin Sahip Olduğu Özellik, Model, Tip Veya Şekillere Bağlı Olarak Kullanıcıları Kısıtlamaktadır ve En Önemlisi Kullanım Yerine Göre Neme Karşı Direnç Gösterme, Kolay Temizlenme ve Uzun Süre Dayanıklılık Gibi Özellikleri Bir Arada Barındırması Mümkün Olmamaktadır. 3 Boyutlu Zemin Uygulaması Banyo Zeminlerinde İse Kullanımı En Uygun ve Şık Olan Zeminlerden Biridir.
Günümüzde Yeni Jenerasyon Zemin Uygulamalarında 3 Boyutlu Zemin Çalışmalarında Firmamız Zemin Restorasyon Olarak 3D Zemin ve Çalışmalarında Öncü Olmaktan Gurur Duyuyor.
3D Zemin Klasik Zeminlere Oranla Çok Daha Estetik, Dekoratif, Kolay Uygulanan, Dayanıklı, Islak Zeminlere Uygulanabilen, Kolay Silinebilme ve Derz Arası İçermeyen Gibi Birçok Özellikleri Bir Arada Bulundurmaktadır. Kullanıcılarına Sınırsız Seçme Özgürlüğü Tanımanın Yanı Sıra Gündelik Yaşantımızı Kolaylaştırmaktadır. 3 Boyut Dekor Çalışmalarında Dekoratiftik ve Estetik Aynı Çatı Altında Olmalıdır ki 3D Zemin Hissi Alınmalıdır.

Danışma Hattı:  0546940 2175

]]>
Yat Temizliği Hizmetleri https://firsat.name.tr/firmalar/yat-temizligi-hizmetleri-2/ Sun, 20 Dec 2020 18:15:25 +0000 https://firsat.name.tr/firmalar/yat-temizligi-hizmetleri-hizmetleri/

Yat Temizliği Hizmetleri Hizmetleri

3 Tarafı Denizlerle Çevrili Olan Ülke Coğrafi Yapımız İtibarı ile Denizcilik, Ticari ve Kişisel Amaçlı Geniş Kitlelerce Önemli Bir Yer Edinmiştir. Sezon İçerisinde Büyük Oranda Turizme Hizmet Veren Tekne – Gulet ve Yatların Genel ve Detaylı Temizlik Hizmetlerinin Verilmesi, Sezona Hazırlanması İçin Gerekli Bakımların Yapılmasının Ardından Tekne Güverte – Lobi, Kamaraların Temizlik ve Hijyeninin Sağlanması, Personel Kabinleri ve Diğer Alanların Temizliğinin Doğru Malzemeler ve Deneyimli Temizlik Elemanları Eşliğinde Yapılması Gerekmektedir.
Ayrıca Kişisel Amaca Hizmet Eden Özel Tekne – Yat – Sürat Teknelerinin Kabin İçi ve Dışı Temizliğinin Yapılmasında Teknelerin Üretim Malzemesine ve İçinde Bulunduğu Malzemelerin Yapısına Bağlı Olarak En Doğru Malzemelerin Uygun Şekilde Kullanımı ile Deniz Araçlarınız İlk Günkü Kadar Temiz ve Hijyenik Olarak Sizleri Karşılayacaktır.

İstanbul Yat Temizliği Hizmetleri

Gemi ve Yat Temizliği Genelde Marina Olan Alanlarda Çok Sık Talep Edilen Temizlik Hizmetlerinden Bir Tanesidir. Gemi ve Yatlar Özel Malzemelerden Üretildiği İçin Temizliğinde de Özel Temizleme Kimyasalları Kullanılır.
Yatlar Sürekli Olarak Deniz İçerisinde Bulunduğundan Dolayı Sürekli Olarak Tuzlu Su ile Yani Erozyon ile Karşı Karşıya Bulunmaktadır.
Eğer Temizlik ve Bakım Hizmetleri Zamanında ve Gerektiği Gibi Yapılmaz İse Belli Bir Süre Sonra Değişik Alanlarda Çürüme İşlemleri Görülecektir.
Bu Sebepten Dolayı Temizliğin Sık Periyotlarda Yapılmasında Fayda Vardır.
Yatlar İnsanların Evleri Gibi Rahat Ettikleri Özel Alanlardır. Yat ile Dolaşma Veya Bir Yat Sahibi Olmak Büyük Bir Keyif İşidir. Bir İnsan İçin Arabası Ne İse Bir Yat Sahibi İçin Yatı Bir O Kadar Hatta Daha Fazla Değerlidir.
Yatlar Genelde Beyaz Renkli Olduğu İçin Kiri Çabuk Gösterir Ama Bir Yandan Da Yatlar Özel Bileşimlerden Oluşmaktadır. Yani Üzerine Rastgele Bir Temizlik Malzemesi Dökemezsiniz. Aynı Zamanda Yatların Bir Çoğunda Odalar Mevcuttur. Bu Odalarında Aynı Bir Ev Temizliğindeki Titizlik ile Temizlenmesi Gerekmektedir. Yatlar Belli Periyotlar ile Karaya Çıkartılır ve Dış Yüzey Bakımları Yapılır. Dış Yüzey Temizliğimde Bu Zaman Zarfı İçinde Yapılması En Makbul Olanıdır.
Çünkü Yat Denizdeyken İstenildiği Gibi Dış Yüzey Temizliği Yapılamaz. Eğer Yatınızı Ahşap İse Yine Dış Yüzey Temizliği ve Bakımı Karada Gerçekleşir. Ahşap Yatlarda Temizlik İşleminde Ahşaba Özel Temizlik Ürünleri Kullanılır, Bu Temizlik Ürünleri Ahşap Dostu Olup Hem Temizlik Yaparken Hem de Ahşabı Korur.

Aynı Zamanda Belli Periyotlar ile Ahşap Alanların Cilalama İşlemi Yapılarak Yatın Kullanım Ömrünü Arttırmış Olursunuz. Bu Konuların Hepsi Gemi Temizliği İçin de Geçerlidir. Tabi ki Gemilerin Hacimleri Daha Büyük Olduğu İçin Yatta Bir Kişi ile Yapılabilecek Temizlik Gemide Birden Fazla Kişi ile Yapılması Gerekmektedir.

Danışma Hattı:  0546940 2175

]]>
Zemin Cilalama Hizmeti https://firsat.name.tr/firmalar/zemin-cilalama-hizmeti-2/ Sun, 20 Dec 2020 18:15:25 +0000 https://firsat.name.tr/firmalar/zemin-cilalama-hizmeti-hizmetleri/

Zemin Cilalama Hizmeti Hizmetleri

Zamanla ve Dış Etkenlerden Dolayı Veya Zorlu Kullanım Koşulları Sebebi ile Yıpranan, Çizilen, Eskiyen, Rengi Solan Pul Pul Dökülen ve Cilası Bozulan Tüm Doğal Taşların Silimi Özel Makinelerimiz ile Silinerek Cila Kalitesine Getirilmesi Bizim İşimizdir. Kullandığımız Tüm Makine ve Teçhizatlar Bu Sektörün Büyük, Bilindik Firmalarından Olup, Kaliteli İşçilik ile Birleştiğinde, Düşük Maliyet ile Harika Sonuçlar Çıkarmaktayız. Granit Temizleme, Granit Silimi, Granit Parlatma, Granit Cilalama, Granit Koruma İşlemlerinde Garantili Hizmet.

İstanbul Zemin Cilalama Hizmeti

Karo Silimi, Karo Cilalama, Karo Temizleme, Karo Koruma, Karo Parlatma İstanbul’daki En İyi Hizmet Garantisi
Traverten Silimi, Traverten Parlatma, Cila Uygulamaları, Yat Temizlik, Yat Cilalama, Periyodik Bakım Hizmetleri ve Uygun Fiyat Garantisi
Tüm Verdiğimiz İşlemleri, Profesyonel Olan Ekibimizle Sizler İçin Çalışarak, Daha Güzel ve Yeni Görünümlü Zeminler Oluşturmaktayız.
Deneyimli Teknik Ekibimiz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahibiz.

Danışma Hattı:  0546940 2175

]]>
Traverten Silimi Hizmetleri https://firsat.name.tr/firmalar/traverten-silimi-hizmetleri/ Sun, 20 Dec 2020 18:15:24 +0000 https://firsat.name.tr/firmalar/traverten-silimi-hizmetleri/

Traverten Silimi Hizmetleri

Traverten Silimi ve Traverten Parlatma Zemin Restorasyon Olarak Traverten Silimi ve Tüm Doğal Taşların Temizlik Kimyasal Koruma ve Mekanik Silim Uygulamalarını Yapmaktayız.
Honlama: Mermer, Granit, Traverten Vb. . Doğal taş Yüzeylerin Belli Başlı Aşındırıcılarla Yarı Mat Hale Getirilmesine Honlama Denir. İyi Bir Honlanmış Yüzey Saten Dokusunu Andırır. Ne Işığı Yansıtacak Kadar Parlak, Ne de Kaba Mat Bir Yüzeydir.
Cilalama: Mermer, Granit, Traverten Vb. . Doğal taş Yüzeyinin Belli Başlı Aşındırıcı Gruplar ile Işığı Yansıtacak Kadar Mükemmel Pürüzsüz Bir Yüzeye Ulaştırılmasına Parlatma Cilalama Denir.
Fırçalama: Mermer, Granit, Traverten Yüzeyinin Özel Aşındırıcı Fırçalar ile Eskitilmiş Bir Doku Kazanıncaya Kadar Aşındırılmasına Fırçalama Ya Da Patinato Denir.

İstanbul Traverten Silimi

Dolgu Uygulama: Mermer, Granit, Traverten Vb. . Doğal taşların Bünyesinde Doğal Olarak Bulunan Boşlukların Veya Gözeneklerin Özel Çimento Veya Kimyasal Maddeler ile Doldurulmasına Dolgu Denir.
Çekiçleme: Çekiçleme (Bush Hammer) Mermer, Granit, Traverten ve Her türlü Doğal taş Yüzeylere, Ucunda Konik-Kare Elmas Çıkıntılar ile Yapılan ve Taşların Yüzeyinde Oluşan Gözeneklerin Farklı ve Kaymaz Bir Yüzey Elde Etme İşlemine Çekiçleme (Bush-Hammer) Denir.

Danışma Hattı:  0546940 2175

]]>
Traverten Silimi ve Parlatma Hizmetleri https://firsat.name.tr/firmalar/traverten-silimi-ve-parlatma-hizmetleri/ Sun, 20 Dec 2020 18:15:24 +0000 https://firsat.name.tr/firmalar/traverten-silimi-ve-parlatma-hizmetleri/

Traverten Silimi ve Parlatma Hizmetleri

Zemin Restorasyon Olarak Traverten Temizleme , Traverten Silimi, Traverten Koruma, Traverten Cilalama Konusunda Hizmet Vermekteyiz.
Traverten Yumuşak ve Gözenekli Bir Dokuya Sahip Doğal Taştır. Bu Nedenle Zamanla Bu Gözenekler Hızlı Kirlenmekte ve Yosun Tutmaktadır.
Firmamızın Türkiye’ye Getirmiş ve Uygulamakta Olduğu İtalyan Temizleme ve Koruma Kimyasalları ile Siz Değerli Müşterilerine Doğal taş Kullanma ve Temizleme Konusunda Yardımcı Olmaktadır.
Firmamız Traverten Temizleme, Traverten Koruma ve Bakımı Konusunda Hizmet Vermek Olup Aynı Zamanda Da Traverten ve Doğal taşların (Wet Look) Islak Görünüm Uygulamasını Yapmaktadır.

İstanbul Traverten Silimi ve Parlatma

Yaptığımız Bu İşlemler; Taşlarınızın Temizliğinin Kolaylaşmasını Sağlar, Taşlarınızın Ömrünü Uzatır, İlk Günkü Gibi Yeni ve Temiz Kalmasını Sağlar.
Koruma Kimyasallarımız Su, Çay, Yağ, Kahve ve Atmosferik Lekelere Karşı Koruma Sağlamaktadır.
Firmamız Özel Taş Bakım Ürünleri Traverten Temizleyici, Traverten Koruyucu, Parlatıcı ve Koruma Kimyasallarını Kullanmaktadır.
Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Olarak Hizmet Vermekteyiz

Danışma Hattı:  0546940 2175

]]>
Mozaik Zemin Temizleme Hizmetleri https://firsat.name.tr/firmalar/mozaik-zemin-temizleme-hizmetleri/ Sun, 20 Dec 2020 18:15:23 +0000 https://firsat.name.tr/firmalar/mozaik-zemin-temizleme-hizmetleri/

Mozaik Zemin Temizleme Hizmetleri

Mozaik Zemin Karoları, Kamu Alanlarında, Ticari Yapılarda ve Dış Mekanlarda Sıklıkla Tercih Edilen Bir Zemin Malzemesidir.
Kamuya Açık Alanlarda Oldukça Sert; Aşınmaya, Lekelenmeye ve Kimyasal Etkilere Dayanıklı Sırlı Granit Ya Da Porselen Karo Bazlı Ürünler Seçilmelidir.
Özellikle Dışarıdan Mekana Direkt Girişin Olduğu Yerlerde Parlak Ürünler Seçilmeden Önce İyi Düşünülmelidir. Parlak Yüzeyli Karolar Estetik Olarak Hoş Görünmesine Karşın, Çizilme ve Aşınmaya Karşı Dirençleri Daha Azdır.
Ticari Yapılara Örnek Olarak Fabrikalarda Seramik Karolar, Araçlar ve Ağır Makinelerden Dolayı Oldukça Büyük Ağırlıklara Maruz Kalırlar.

İstanbul Mozaik Zemin Temizleme

Dış Mekanlarda Özellikle Teras, Balkon ve Havuz Gibi Mekanlarda, Öncelikle Su Yalıtımı Yapılmalı Daha Sonra Mutlaka Sırlı Granit Veya Porselen Karolar Kullanılarak, Döşeme İşlemi Yapılmalıdır.
Döşeme Esnasında , Yapıştırıcı ve Derz Dolgu Malzemesi Olarak, Kesinlikle Fleks Grubu Yapıştırıcılar ve Derz Dolgu Malzemeleri Kullanılmalıdır.
Dış Mekanlarda, Standart Yer Karolarının Kullanılması Sonucunda; Sırlı Yüzeylerden, Gövdeden, Kütle Kaybı ve Gövde Çatlakları Oluşması Gibi Ciddi Sorunlar Yaşanabilir.
İstanbul Karo Mozaik Silimi, Uzman Teknik Ekibi ve Son Teknoloji Makina Parkuru ile Tüm Karo Zeminlerin Bakım, Onarım, Silim, Parlatma Uygulamalarını Özenle Yapmaktadır. Zemin Restorasyon Olarak Zemin Koruma İşlerinde En Kaliteli Hizmeti Vermek İçin Yetiştirilmiş Personel, Teknik Donanım ve Özverili Çalışmaya Sahibiz.
Deneyimli Kadromuz, Bunların Dışında Diğer Tüm Temizlik, Cilalama ve Parlatma İşlemleri de Yapabilecek Kapasitede Bilgi ve Gerekli Teknik Ekipmana Sahip Olmakla Birlikte İhtiyacınız Olan Zemin Uygulamaları ile Çözüm Ortağınız Olarak Yanınızda…
Karo Temizleme, Karo Silim, Karo Cilalama, Karo Koruma, Karo Parlatma, Periyodik Bakım

Danışma Hattı:  0546940 2175

]]>
Tezgah Silimi Hizmetleri https://firsat.name.tr/firmalar/tezgah-silimi-hizmetleri/ Sun, 20 Dec 2020 18:15:23 +0000 https://firsat.name.tr/firmalar/tezgah-silimi-hizmetleri/

Tezgah Silimi Hizmetleri

Mermer Granit Tezgah Temizleme , Mermer Granit Tezgah Silimi, Mermer Granit Tezgah Koruma, Mermer Granit Tezgah Cilalama, Mermer Granit Tezgah ve Tezgahların Temizlik, Kimyasal Koruma ve Mekanik Silim Uygulamalarını Yapmaktayız.
Traverten Yumuşak ve Gözenekli Bir Dokuya Sahip Doğal Taştır. Bu Nedenle Zamanla Bu Gözenekler Hızlı Kirlenmekte ve Yosun Tutmaktadır.
Firmamızın Türkiye’ye Getirmiş ve Uygulamakta Olduğu İtalyan Temizleme ve Koruma Kimyasalları ile Siz Değerli Müşterilerine Doğal taş Kullanma ve Temizleme Konusunda Yardımcı Olmaktadır.
Firmamız Mermer Granit Tezgah Temizleme, Mermer Granit Tezgah Koruma ve Bakımı Konusunda Hizmet Vermek Olup Aynı Zamanda Da Mermer Granit Tezgah ve Doğal taşların (Wet Look) Islak Görünüm Uygulamasını Yapmaktadır.
Yaptığımız Bu İşlemler; Taşlarınızın Temizliğinin Kolaylaşmasını Sağlar, Taşlarınızın Ömrünü Uzatır, İlk Günkü Gibi Yeni ve Temiz Kalmasını Sağlar.
Koruma Kimyasallarımız Su, Çay, Yağ, Kahve ve Atmosferik Lekelere Karşı Koruma Sağlamaktadır.

İstanbul Tezgah Silimi

Firmamız Özel Taş Bakım Ürünleri Mermer Granit Tezgah Temizleyici, Mermer Granit Tezgah Koruyucu, Parlatıcı ve Koruma Kimyasallarını Kullanmaktadır.
Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Olarak Hizmet Vermekteyiz
Bu Kadar Özen Gösterilmesi Gereken Temizlikler İse Sadece O İşe Uygun Makineler ile Yapılmaktadır. Son Teknoloji Makineleri Özel Olarak Getirilen Vakumlu Basamak Silme, Parlatma Makineleri, Kaliteli Emme Gücü ile Kirin ve Pisliğin Tamamını Emerek ve Emdiği Tüm Kiri de Suya Hapsederek Toz ve İz Bırakma Olayını Kesinlikle Engellemektedir.
Çeşitli Yöntemlerle Uygulanan, Temizlik, Cila ve Parlatma, İşlemleri Sırasında Ortaya Çıkan Kirli Su, Vakum Teknolojisi ile Yüzeye Dokunmadan Atıldığından Herhangi Bir Nedenle Zemin Üzerinde Pis Sudan Kaynaklı İzler Bırakmaz.
Zemin Restorasyon Uzman Teknik Ekibi En Son Teknoloji ile Donatılmış Makina Parkuru Sayesinde Tüm Basamak ve Mermer Granit Tezgah Çeşitlerine Yerinde Müdahale Ederek Mevcut Yüzeyi Fabrikadan Çıktığı Normlarda Tertemiz Bir Yüzeye Kavuşturmaktadır.

Danışma Hattı:  0546940 2175

]]>