Beton Tamiri ve Yenileme Hizmetleri

Yüzeyi Bozuk Beton Zeminin Veya Yüzeyde Bulunan Çeşitli Boyalar, Epoksi Kaplamalar ve Dolgu Malzemelerinin Uygun Makine ve Ekipmanlarla Temizlenmesi, Çatlak/Delik Onarım İşlemine Denmektedir.
Beton Tamiri ve Yenileme, Çatlak/Delik Onarım, Beton Silimi, Beton Mekanik Silimi ile Zemin Hazırlığı, Beton Parlatma, Beton Tasarımı, Beton Tozumazlık, Tozumaz ve Beton Koruyucu Emprenye Astar ve Beton Verniği Konularında En Ekonomik ve Kaliteli Hizmet Sunmaya Devam Etmektedir.
Beton Tamiri, Yenileme, Silimi ve Parlatma Uygulamalarmız ile Fabrika Zeminleri, Otoparklar, Hastaneler, Avm Zeminleri, Antrepo, Depo, Hava Limanları Gibi Bir Çok Alanda En Uygun ve Doğru Çözümü Sunmaktayız
İstanbul Beton Parlatma İstanbul’Da Kuruluşundan İtibaren Beton Silimi ve Beton Parlatma Gibi Dekoratif Beton Tasarımları Alanında, Konusunda Deneyimli Personeller ve Yapı Kimyasalları Firmaları ile Çözüm Ortağı Olarak Çalışmaktadır.

İstanbul Beton Tamiri ve Yenileme

2009 Yılında Kurulan Beton Silimi Zemin Çözümleri, Tüm Yurtta, Gerek Başarılı Çalışmaları Gerekse Kaliteli ve Ekonomik Çözümleriyle, Onlarca Saygın Firmaya Zemin Çalışmaları Konusunda Çözüm Ortaklığı Yapmış, Müşterileri ile Kalite ve Güvene Dayalı Ortaklığı Halen Devam Etmektedir.
Beton Çatlak Tamiri
Çatlağın Oluşma Sebepleri Arasında Beton Kalitesizliği, Zemin Kalitesizliği, Betonun Cereyanda Kalması, Aşırı Soğuk Havalar ve Betonun Güneşden Dolayı Çok Çabuk Priz Alması Olarak Sıralayabiliriz. En Önemli Sebep Olarak Da Hiç Kuşku Yok ki İşçilikten Kaynaklanan Hatalardır.
Çatlaklar Genellikle Dış Köşelerde Görülür. Bu Nedenle Beton Dökümü Yapılmadan Önce Kolon Etraflarına Polietilen Levha Giydirilir ve Dış Köşe Kısımlarına Çubuk Demir Döşenir.
Çatlakları İnce ve Kalın Olmak Üzere İki Sınıfta İnceleyebiliriz ;
İnce Çatlaklar ; 0-5 Mm Arasindaki Çatlaklardır. Bu Çatlakların Tamirinde Epoksi Esaslı Sıvı Malzemeler Kullanılır.
Kalın Çatlaklar; 5 Mm Den Daha Büyük Çatlaklardır. Bu Çatlakların Tamirinde Epoksi Esaslı Malzemenin İçine Kuvars Kumu Karıştırılarak Tamir Edilir.

Danışma Hattı:  0546940 2175