Alacamescit Kebapçısı

Alacamescit Kebapçısı

Hizmetler / Ürünler
  • Bursa Kebabı
  • Pideli Köfte
  • Salata ve Tatlı
Hakkımızda
Dünya mutfakları içinde önemli bir yere sahip Türk mutfağının önemli lezzetlerinden “Bursa Kebap” ve “Pideli Köfte”.ürünlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Tarihi ALACAMESCİT KEBAPÇISI olarak Bursa kebap ve Pideli Köfte lezzetlerimizi sizlere titiz,kaliteli ve lezzetli olarak, ferah ve nezih bir ortamda sunmak amacıyla güzel Bursamızın merkezindeki salonumuzda hizmet vermekteyiz.

Uludağ yaylalarındaki otlar ve kekik ile beslenen koyun ve kuzu etlerinin farklı bölümlerinin lezzetlerinin birbiriyle karışmasıyla ortaya çıkan lezzet, pide, özel tereyağı, sos, yoğurt, domates ve yeşilbiber ilavesiyle hazırlanarak servis edilen Bursa kebap ve Pideli Köfte ürünlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Sizi de Güzel, lezzetli ve keyifli bir yemek yemek; sevdikleriniz ve ailenizle ferah,temiz ve nezih bir mekanda yemek ziyafeti yapmak için Tarihi ALACAMESCİT KEBAPÇI’sına en kısa zamanda bekliyoruz.

Sizin Hala Websiteniz Yok mu?

Siz de insanların en çok gezdiği yer olan internette 7/24 açık bir şubeniz olsun ve mevcut müşterilerinize yeni müşteriler eklemek istiyor iseniz; Web Tasarım Yenileme, Düzenleme, Sıfırdan Kurulum, E Ticaret, Emlak-Gayrimenkul, Turizm, Hizmet,Üretim, Kişisel, Kurumsal Gibi Tüm Alanlarda Hizmetinizdeyiz.

Bizi Hemen Arayın!